Uygulamalarımız
BASIN DUYURUSU - Salı, 26 Şubat 2019 00:00
Bicom Alerji Testi ve Tedavisi - Perşembe, 06 Nisan 2017 00:00
Duygu Şifresi Çalışmaları - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Psikolojik Kinezyoloji - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Matrix Inform Uygulama ve Eğitimcisi - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00

Matrix Inform Uygulama ve Eğitimcisi

Matriks Nedir?
Bütün Quantum Fizik deneylerinde gördüğümüz gibi gözlemci etkin rol oynamaktadır. Biz insanlar gözlemlediğimiz, deneyimlediğimiz şeylere inanmaktayız ve bu inançlarımızın sonucu olarak bunları yaşamaktayız.

İşte matrix bu noktada gözlemciyi ortadan kaldırarak Quantum Sıçraması (yani, potansiyeli en yüksek ve en hayırlı şekile çıkartarak, bizim için en iyi olanı daha üst boyutlardan kendimize çekmek) yaşamamıza olanak sağlamaktadır.

Matriks gerçekleri (örneğin:kişisel yaşam koşullarımızı) oluşturan gücün bir simgesidir. Bunun ile özgür ve yaşamaya değer bir gerçek yaratırız. Bilinç bir fikir üretir. Fikir bir matriks yaratır ve bu da fikri morfogenetik alana taşır. Zamanın gücü, morfogenetik alandan bu fikirleri alır ve bunlardan somut neticeler ve somut şekiller yaratır. Matriks kompleks bir proğram sistemidir. Matriks bilinçten doğmuş olan tüm fikirleri gerçekleştirme potansiyeline sahiptir ve mavi iz (blueprint) ve /veya hologram olarak da tanımlanabilir. İnsanın kristal ağı insanın orjinal matriksinin taşıyıcısıdır. Bu orijinal matriks yaşamımız boyunca çok sayıda harici olaylar, dogmalar ve diğer etki faktörleri ile şekillenir. Matriks-Inform  ile orijinal plan bilgilerini alır ve sınırlayıcı etkileri ortadan kaldırırız.

İKİ NOKTA TEKNİĞİ: Bu teknik ile matrixteki enerji potansiyelimizi harekete geçiriyoruz. Biz 3. boyutta  yaşıyoruz. Bizim düşüncelerimiz, korkularımız, hayallerimiz, umutlarımız vb. morfogenetik alanımız olan, 4. boyutu oluşturmaktadır. Ancak matrix sayesinde 5 ve daha üst boyutlar ile temasa geçip, quantum sıçramasını aktifleştirebiliriz.
 
MATRİKS’LE NELER YAPABİLİRİZ?
- Fobi Tedavisi
- Panik Atak Tedavisi
- Sınav korkusu ya da başarısızlık
- Sigara Tedavisi

 

ULAŞIM BİLGİLERİ

Reşatbey Mh. Stadyum Cd. 62024 Sk. Reşatbey Konsept K:1 D:3 Seyhan/Adana

UYGULAMA ALANLARI

Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ...

DR. DOĞANAY KÜRKÇÜ

1966 doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya'da tamamladım. 1992 yılında tıp fakültesinden ...

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Yellow Green Blue Purple

Body

Background Color
Text Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction